Obóz AKP - Łęsk 2000 (strona 3 z 5)

Twarze, buzie i chciwe ryje ;)

Jednym z moich ulubionych tematów zdjęciowych są właśnie twarze. Ładne czy brzydkie, gładkie i nieogolone, blade albo ogorzałe od wiatru... każda jest inna, niepowtarzalna i wiele mówi o swoim właścicielu. I na tym między innymi polega ich urok. Z tego obozu niestety nie mogę się pochwalić żadnymi spektakularnymi ujęciami, jednak zdarzyło się i tym razem kilka bliższych kadrów, które zebrałem poniżej...

Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Jacek-portret_z_kwiatkiem.jpg Wielkość: 45.92 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/1A
Opis:
Jacek Szewczyk, nasz obecny pierwszy i jedyny sekretarz AKP (jak sam o sobie pisze).                                                                                                    
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Jurek_z_miodofonem.jpg Wielkość: 45.18 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/4A
Opis:
Jurek z miodofonem - tego zdjęcia nie mogłem sobie odmówić. Można trochę złośliwie (ale tylko troszkę) powiedzieć, że był to defaultowy widok Jurka w przerwie między zajęciami. A i czasem w czasie wykładów również też ;-).
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Budzik_pala-1.jpg Wielkość: 31.36 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/6A
Opis:
To (i następne) zdjęcie zrobił mi na kei Jurek (dziękuję Jurq) jakieś trzy dni po "ostrzyżeniu" przez Michała. Muszę przyznać, że miałem niesamowitą zabawę i radość z moim nowym uczesaniem :-).
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Budzik_pala-2.jpg Wielkość: 26.20 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/5A
Opis:
Takie "uczesanie" chodziło już za mną od dłuższego czasu, ale powstrzymywało mnie, że nie wiedziałem jak będę wyglądał a szczególnie jak zareagują na to np. klienci firmy... Mam w tej chwili nadzieję częściej się tak strzyc ;) i naprawdę bardzo polecam zarówno fryzurę jak i samo doświadczenie :))). Poza tym miałem okazję poznać fryzjerski talent Michała...
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Zenek_z_czubem.jpg Wielkość: 54.91 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/13A
Opis:
Każdemu goleniu towarzyszyły różne projekty specjalne pozwalające zorientować się z czym komu do twarzy. W efekcie ktoś później chodził z głową w kratkę, kto inny w paski... Zenkowi na czas jakiś został tylko czub, ale jednak mimo wszystko zdecydował się na konserwatywną, klasyczną łysinę.
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Magda_strzyze_Zenka.jpg Wielkość: 46.14 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/14A
Opis:
Zenek, podobnie jak ja podchodził do golenia trochę jak do jeża. Ale ostatecznie przy pomocy Ani został doprowadzony do Michałów, gdzie troskliwie zajęła się nim Magda, która akurat tego dnia przyjechała do nas nad Łęsk :).
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Ewa&Magda.jpg Wielkość: 65.71 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/17A
Opis:
Ewa i Magda (na zdjęciu brakuje niestety Ani Zalewskiej), czyli najładniejsza i najbardziej wdzięczna część naszej wachty P2. Poza urokiem dziewczyny dały się poznać jako naprawdę znakomici partnerzy pod wodą. Im również zawdzięczam jedne z najbardziej niezwykłych urodzin jakie obchodziłem, które odbyły się... pod wodą. Ale to już zupełnie inna historia.
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: Bracia.jpg Wielkość: 40.56 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2743/5
Opis:
To zdjęcie zrobiła nam Ania (wówczas jeszcze) Rapp. Wielkie dzięki Aniu :). Bardzo je lubię, bo chyba po części tłumaczy dlaczego tylko w czasie tego obozu kilka osób pytało nas czy jesteśmy braćmi. Co ciekawe podobne pytania padały na IRCu, pomimo, że osoby je zadające poznawały nas zupełnie niezależnie :-). Ostatecznie Michał stwierdził dla świętego spokoju, że tak i to jednojajowymi, tylko nasz rozwój poszedł nieco innymi drogami.
Kliknij, żeby powiększyć Nazwa pliku: MichalP_i_Budzik.jpg Wielkość: 65.15 KB
Data: lipiec 2000 Indeks: 2654/23A
Opis:
Wracamy z Michałem z kei. Aparatem bawił się Piotrek Pańczak czego efekty widać po lewej stronie ;). BTW wiesz co Piotrek...? Ty już dobrze wiesz co! :-)))

< < < Wstecz Dalej > > >
© 2000 Budzik; Aktualizacja: 19 grudnia 2000 21:58:26