[Powitanie...] |   Technikalia...   |   Po co to?   |   EnglishEnglish version

Witam,
przy okazji wymiany serwera na jeszcze fajniejszy (łezka się w oku kręci kiedy czytam o MASZYNIE na której postawiłem pierwszą wersję swojej strony), zajrzałem tu, żeby stwierdzić czy strona wogóle działa. Jak widać działa i to mnie raczej nie zaskoczyło, natomiast zdałem sobie sprawę, że ostatnie aktualizacje wykonuję średnio raz na rok i ograniczają się one do jednego lub dwóch wpisów.
Kilka lat temu, kiedy ją tworzyłem, strona ta traktowała głównie o moim, kiedy patrzę z perspektywy lat, chyba dosyć barwnym kawalerskim życiu (tzn. o jego wyrypiarskiej części :) ). Dziś żyje mi się wcale nie mniej intensywnie, ale zupełnie inaczej i mój obecny świat kiepsko się wpisuje w formułę tej strony. Przez jakiś czas próbowałem nagiąć życie do założeń tej strony, ale powoli z wiekiem chyba mądrzeję, bo dochodzę do wniosku, że łatwiej mi będzie trochę zmodyfikować stronę niż moje życie... :-), Szczególnie, że wcale złe nie jest!
Znalazłem przy okazji całkiem sporo materiałów, których nie skończyłem pisać, a czasem jedynie nie opublikowałem.
Mam więc nadzieję, że wkrótce wzbogacę treść tej strony o świeżą treść.
Szczególnie, że po zajrzeniu do statystyk odkryłem, że stronę odwiedza około tysiąca osób miesięcznie! Miło mi niezmiernie, ale to zobowiązuje w związku z tym czuję się jeszcze bardziej zmotywowany żeby coś interesującego tutaj powiesić :).
Swoją drogą ciekawe kim jesteś i co Cię tu Szanowny Internauto sprowadza :). Trochę węszę i co nieco wiem o swoich gościach, ale zawsze będę wdzięczny za relacje z pierwszej ręki. Zapraszam do kontaktowania się :)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam dalej,
    Budzik

© 2ooo-2oo5 Budzik; Aktualizacja: 03 lipca 2007